Novinky Novinky


Zprovoznění nového ateliéru - TV studia


Grantvideo o rozměrech 8 x 5,5 metrů včetně světelného parku a klíčovacím pozadím

Nově nabízíme výrobu vysílacích kopií spotů politických stran podle technických podmínek České televize.
Cena za dva volební spoty včetně nosiče XDCAM je 2370,-Kč bez DPH.
Cena zahrnuje zpracování dodaného spotu, technickou kontrolu, nastavení parametrů obrazové a zvukové složky, záznam na XDCAM a kontrolní projekci.

Spuštění vzdělávacího projektu Akademie Jany Postlerové


Hlasový a jazykový kurz Akademie Jany Postlerové je ideální pro herce, moderátory, novináře, tiskové mluvčí - pro každého, kdo vykonává nebo v budoucnosti má zájem vykonávat povolání, kde hlasový a jazykový projev náleží k základním pracovním nástrojům. Jednotlivá školení probíhají v televizním a v dabingovém studiu, kde si zájemci osvojí práci s mikrofonem a před kamerou. Dále je v nabídce Kurz Public relations a Dabing Junior pro budoucí dabéry od 7 do 17 let. Více informací najdete na www.AkademieJP.cz

Akademie Jany Postlerové


Datové vysílací kopie reklamních spotů


Nově nabízíme výrobu souborových datových vysílacích kopií pro TV Nova, TV Prima a TV JOJ včetně certifikovaného uploadu do jednotlivých televizí. Pro Óčko a televizní kanály Atmedia nabízíme výrobu souborových datových vysílacích kopií a vstup do systému Adstream (placená služba, informace na www.atmedia.cz)Ocenění UNICEF


Udělení certifikátu PARTNER UNICEF - Dětského fondu OSN v České republice za významnou pomoc ve prospěch dětí v roce 2013.


Unicef

3D titulkování v HD


Výroba 3D titulků pro BluRay na originální zvuk s možností nastavení osy Z. Správné nastavení osy Z je důležité, protože když si chcete přečíst titulek a tato osa není ve správné rovině, musíte přeostřit na titulky před obrazovku, a pak zase zaostřit dozadu na děj filmu, což je při sledování 3D titulků velmi nepříjemné.


3D titulky

Audiopopis pro nevidomé diváky


Výroba dodatečného zvukového kanálu pro zrakově postižené, který vedle standardní zvukové stopy informuje ve zvláštním zvukovém kanále o obrazovém obsahu. V soušasné době vysílá TV Prima Family námi vyrobený audiopopis v seriálu Walker, Texas Ranger.


HD stroje

Přepisy videoformátů HDCAM a XDCAM HD


HD stroje

Totální výprodej kazet BetacamSP a DVCAM


DVCAM kazety
Ceny naleznete v sekci ceník.
Ceny již od 50,- Kč.
Nabídka platí do vyprodání zásob.Navázání spolupráce s firmou BASF

Pro chemický koncern BASF, který je celosvětově největší chemickou společností, jsme začali vyrábět produktová videa přípravků na ochanu rostlin. Zde můžete shlédnout ukázku:

Můžete nás kdykoli kontaktovat    nebo telefonicky: +420 /  241 412 506,  222 764 819,  605 045 736

TOPlist