Ukázky natočených
videopořadů a TV spotů Ukázky natočených
videopořadů a TV spotůUNICEF UNICEF

Televizní spot vznikl v rámci kampaně "Staňte se přítelem dětí UNICEF". Studio Grant je dlouhobým partnerem UNICEF v oblasti výroby rozhlasových a televizních spotů podporujících aktuální programy pomoci.

Toyota Land Cruiser Toyota Land Cruiser

Image video pro dealery japonské automobilky. Ve Studiu Grant vznikla česká a slovenská verze pořadu.

Saint-Gobain Saint-Gobain

Česká verze image videa společnosti s celosvětovou působností. Ve Studiu Grant vznikla kompletní obrazová a zvuková adaptace anglického originálu.

Respect Respect

Propagační video pojišťovací makléřské společnosti. Ve Studiu Grant vznikl scénář a proběhla kompletní výroba od natáčení až k distribuci. Pořad vznikl v české a anglické verzi, průběžně probíhá aktualizace podle požadavků klienta.

Fiber Basalt Plus Fiber Basalt Plus

Propagační video k uvedení nového produktu na trh. Ve studiu Grant vznikl scénář a proběhla kompletní výroba od natáčení až po obrazovou a zvukovou postprodukci. Pořad byl vyroben v české, anglické, ruské, bulharské a rumunské verzi.

Štědrá bleskovka Štědrá bleskovka

Propagační internetové video k zahájení nové hry deníku Blesk. Ve Studiu Grant vznikl scénář a pořad byl kompletně vyroben po obrazové i zvukové stránce.

Sally Hansen Salon Gel Polish Sally Hansen Salon Gel Polish

Televizní reklamní spot. Ve Studiu Grant proběhla kompletní obrazová výroba, střih, výroba animací a videokompozice.

Suzuki S-CROSS Suzuki S-CROSS

Televizní reklamní spot. Ve studiu Grant proběhl střih, videokompozice a kompletní obrazová a zvuková postprodukce.

Saint-Gobain - 350 let Saint-Gobain - 350 let

Novoroční projev ředitele k zaměstnancům české pobočky nadnárodní společnosti Saint-Gobain. Studio Grant pořad kompletně vyrobilo.

Rimmel Lash Accelerator Endless Rimmel Lash Accelerator Endless

Slovenská verze televizního reklamního spotu. Ve Studiu Grant proběhl střih a kompletní obrazová postprodukce.

Pivní lázně Pivní lázně

Propagační internetové video lázeňského podniku poskytujícího relaxační služby a pobyty. Ve studiu Grant vznikl scénář a proběhla kompletní realizace zakázky včetně natáčení.

NeoStrata ProSystem Peels NeoStrata ProSystem Peels

Česká verze propagačního videa se zdravotnickou a kosmetickou tématikou. Ve Studiu Grant proběhla kompletní česká obrazová i zvuková adaptace.

Country Radio Country Radio

Televizní reklamní spot pro oblíbenou rozhlasovou stanici. Ve studiu Grant proběhla kompletní obrazová výroba.

Calvin Klein Red Edition Calvin Klein Red Edition

Reklamní spot pro kina. Ve studiu Grant proběhla kompletní obrazová postprodukce a výroba prostorovéhu zvuku.

BASF Clearfield Spring Event BASF Clearfield Spring Event

Image video z celosvětové konference a polního dne zemědělské divize firmy BASF. Studio Grant pořad kompletně vyrobilo od natáčení, přes střih, videokompozice, postprodukci až po distribuci účastníkům.

Astor Seduction Codes Astor Seduction Codes

Maďarská verze televizního reklamního spotu. Ve Studiu Grant proběhl střih, výroba animací a kompletní obrazová postprodukce.

Wakeboardingová hra se světlem Wakeboardingová hra se světlem

Česká titulková verze anglického originálu pro Festival outdoorových filmů. Studio Grant připravuje a vyrábí české titulky a titulkové kopie mnoha filmů z různých jazykových oblastí.

Radio BEAT Radio BEAT

Image video oblíbeného rádia. Ve Studiu Grant proběhla výroba animací, videokompozice a kompletní obrazová postprodukce.

Audiopopis pro nevidomé diváky Audiopopis pro nevidomé diváky

Studio Grant vyrobilo pro TV Prima audiopopis (Audio Description) více než 200 epizod seriálu Walker Texas Ranger a několik dalších celovečerních filmů. Audiopopis je výroba dodatečného zvukového kanálu pro zrakově postižené, který standardní zvukovou stopu doplňuje informacemi o obrazovém obsahu.

Obchoďák - TV seriál Obchoďák - TV seriál

TV seriál vysílaný na stanici Prima Family. Realizace tohoto rozsáhlého projektu se stala jedním ze stěžejních projektů studia Grant.

Muž s dýmkou Muž s dýmkou

Dokument vypráví o životě Josefa Korbela - otce exministryně zahraničí USA, Madeleine Albright. Podle její vzpomínkové knihy Madeleine snímek natočil režisér Josef Císařovský. Kromě Madeleine Albrightové se premiéry zúčastnili bývalý prezident Václav Havel, ministr zahraničí Karel Schwarzenberg a další hosté ze světa diplomacie. Kompletně realizováno v produkci Studia Grant. ČT jej vysílala 17. listopadu ve 20 hodin.

Bitva u Kolína - Justitia et Clementina Bitva u Kolína - Justitia et Clementina

Evropský vzdělávací kulturní projekt. Scénář, režie a kompletní realizace v produkci Studia Grant.

Audi A5 Audi A5

Česká adaptace dealerského filmu představujícího nový model renomované automobilky. Studio Grant dlohodobě spolupracuje na výrobě prezentačních videopořadů určených pro podporu prodeje včetně DVD s aktuálně nabízenými modely pro síť prodejců, reklamních spotů pro TV vysílání, LED projekční plochy a pod.

Na konci i počátku Na konci i počátku

Televizní dokument Josefa Císařovského, který obdržel Hlavní cenu Techfilmu 2004 v kategorii A. Studio Grant se podílelo obrazovou a zvukovou postprodukcí.

Extraliga ledního hokeje Extraliga ledního hokeje

Již od roku 1999 vyrábíme sestřih jednotlivých ročníků nejvyšší české hokejové soutěže. DVD je vyráběno ve vlastní produkci ve spolupráci s BPA a Českou televizí. Obsahuje sestřih nejzajímavějších momentů nejvyšší hokejové soutěže, přehled zápasů základní části ligy i dramatických bojů play off. Představení největších hráčských osobností ligy a jejich hokejového mistrovství.

Milionář Milionář

Spolupráce na výrobě soutěžní hry Milionář pro TV Prima. S Romanem Šmuclerem, který soutěž moderoval, bylo natočeno více než 100 dílů. Studio Grant se podílelo na přípravě otázek, zajistilo počítačové řízení hry a postprodukci.

Nepodceňuj blondýnky Nepodceňuj blondýnky

Na soutěži Nepodceňuj blondýnky pro TV Prima studio Grant zajistilo přípravu otázek, počítačové řízení hry a postprodukci. Pořad moderoval Miroslav Šimůnek.

Nic než pravda Nic než pravda

V TV soutěži Nic než pravda pro TV Prima studio Grant navrhlo, vyrobilo a zajistilo počítačové řízení grafických pozadí hry a postprodukci. Moderátorem pořadu byl Petr Šiška.

Osobní finance Osobní finance

Sedmidílný vzdělávací seriál pro širokou veřejnost zaměřený na finanční plánování. Určeno pro televizní vysílání - Česká televize a videodistribuci na DVD. Seriál kompletně vyroben od scénáře až po DVD ve Studiu Grant.

Golfová škola Petra Mrůzka - Krátká hra Golfová škola Petra Mrůzka - Krátká hra

Základy golfu na DVD, vyrobeno v koprodukci agentury Ragtime, Studia Grant a Petra Mrůzka. DVD si můžete u nás objednat.

Cervarix Cervarix

Televizní reklamní spot. Kompletní výroba podle zadání reklamní agentury. Scénář, režie, natáčení v ateliéru, kompozice, obrazová a zvuková postprodukce v produkci Studia Grant.

Evropský manuál Evropský manuál

Dokumentární týdenní televizní cyklus o aktuálních evropských tématech vysílaný v České televizi. Studio Grant technicky zajišťovalo natáčení a realizovalo obrazovou a zvukovou postprodukci.

Mobilizace 1938 Mobilizace 1938

Film pro Vojenský historický ústav zpracovaný z dobových archivních materiálů. Ve Studiu Grant proběhla obrazová a zvuková postprodukce.

Semper Honos Semper Honos

Film o archeologických nálezech v místě bitvy u Kolína v roce 1757. První nález kosterních pozůstatků vojáků padlých v této bitvě, ukázky rekonstrukce bitevních scén za účasti vojenských hitorických jednotek. Kompletně realizováno ve Studiu Grant.

NY Alesund 2008 NY Alesund 2008

Dokument režiséra a producenta Miloslava Doležala o mezinárodní výpravě vedené českým polárníkem Václavem Sůrou. Určeno pro televizní vysílání a distribuci na DVD. Ve studiu Grant se realizovala obrazová a zvuková postprodukce a výroba DVD.

Chloé Love Chloé Love

Sponzorský vzkaz k televiznímu seriálu. Ve Studiu Grant se prováděla obrazová postprodukce.

Jameson Jameson

Televizní reklamní spot. Ve studiu Grant proběhla kompletní obrazová a zvuková postprodukce.

Praha Praha

Dokumentární pořad zaměřený na krásy Prahy vyrobený ve všech hlavních světových jazycích. Studio Grant se podílelo jako koproducent obrazovou a zvukovou postprodukcí a kompletní výrobou DVD a souvisejících tiskových materiálů. DVD si můžete u násobjednat.

Sociální politika EU Sociální politika EU

Vzdělávací cyklus vyrobený pro Ministerstvo práce a sociálních věcí v souvislosti se vstupem České republiky do Evropské unie. Kompletně realizováno ve Studiu Grant..

Miss ČR 2009 Miss ČR 2009

Sponzorský vzkaz k přímému televiznímu přenosu zábavné soutěžní show. Ve Studiu Grant proběhla kompletní výroba od grafického návrhu po výrobu vysílací kopie.

Golf Park Plzeň Golf Park Plzeň

Prezentační videopořad pro jedno z našich nejoblíbenějších golfových hřišť. Kompletně vyrobeno od scénáře po DVD ve Studiu Grant.

Rytířský řád Křížovníků
s červenou hvězdou Rytířský řád Křížovníků
s červenou hvězdou

Dokumentární film o jediném řádu českého původu, o jeho poslání, historii a současnosti. Kompletně realizováno ve Studiu Grant.

Cervarix Cervarix

Informační pořad určený pro prezentaci v čekárnách a ordinacích odborných lékařů. Pořad vznikl pro reklamní agenturu a farmaceutický koncern kompletně ve Studiu Grant od scénáře, přes natáčení, obrazovou a zvukovou postprodukci až po výrobu datových souborů pro odbavení a projekci.

Central Group Central Group

Film sledující postup výstaby ukázkového rodinného domu přední developerské společnosti. Kompletně vyrobeno ve Studiu Grant.

Röben Röben

Videopořad pro výrobce střešní krytiny popisující možnosti a technologické postupy výstavby s využitím vyráběných produktů. Studio Grant provedlo kompletní výrobu pořadu od natáčení až po výrobu DVD.

Krystal Clear Krystal Clear

Teleshoppingový pořad pro francouzského výrobce zařízení k úpravě vody v zahradních bazénech. Ve studiu Grant proběhla obrazová a zvuková postprodukce a výroba DVD pro e-shopní zástupce a prodejce.

UNHCR "Gimme Shelter" UNHCR "Gimme Shelter"

Televizní a filmový spot, který je součástí celosvětové kampaně Úřadu Vysokého komisaře OSN pro uprchlíky. Ve Studiu Grant byla provedena česká obrazová a zvuková adaptace.

Valdoxan Valdoxan

Kongresové video realizované pro účely mezinárodního lékařského kongresu. Vyrobeno kompletně ve studiu Grant na základě zadání reklamní agentury Clio.

Oilatum Oilatum

Sponzorský vzkaz k tradičním večerním pořadům pro děti. Vznikl kompletně ve Studiu Grant na základě požadavku reklamní agentury zastupující významný farmaceutický koncern.

Golfová škola Petra Mrůzka
- Pravidla a etiketa golfu Golfová škola Petra Mrůzka
- Pravidla a etiketa golfu

DVD s výběrem základních golfových psaných i nepsaných pravidel, vyrobeno v koprodukci agentury Ragtime, Studia Grant a Petra Mrůzka. DVD si můžete u nás objednat.

Rádce investora Rádce investora

Sedmidílný vzdělávací seriál zaměřený na základní orientaci na kapitálovém trhu. Určeno pro televizní vysílání - Česká televize a videodistribuci na DVD. Seriál kompletně vyroben od scénáře až po DVD ve Studiu Grant.

Garfieldův festival humoru Garfieldův festival humoru

Televizní reklamní spot. Kompletně realizováno ve Studiu Grant od tvorby grafického návrhu až po výrobu vysílacích kopií.

Báječní Češi na létajících strojích Báječní Češi na létajících strojích

Dokument režiséra Josefa Harvana popisující na osudech několika konstruktérů začátky a vývoj ultralehkého létání u nás. Ve Studiu Grant proběhla obrazová a zvuková postprodukce.

Grantvideo

Můžete nás kdykoli kontaktovat    nebo telefonicky: +420 /  241 412 506,  222 764 819,  605 045 736

TOPlist